Dziś mamy:  19 / 05 / 2024 „Dobry człowiek jest wiecznym nowicjuszem”- Marcjalis
Prymusi Siedemnastki

28 kwietnia 2017 r zabrzmiał ostatni dzwonek dla tegorocznych Maturzystów!

W piątkowe przedpołudnie 28 kwietnia 2017 r. po trzech latach wytężonej pracy, Absolwenci LO nr XVII im. A. Osieckiej otrzymali świadectwa ukończenia szkoły. Najwyższą średnią ocen na świadectwie ukończenia szkoły (z trzech lat nauki) uzyskał uczeń klasy teatralnej BARTŁOMIEJ SAMBOR (śr. 5,05), który otrzymał statuetkę i dyplom PRIMUS INTER PARES 2017
Wśród klas maturalnych najwyższą średnią ocen uzyskała klasa teatralna 3E, której wychowawcą była p. Anna Folta-Pisarczuk, zaś najlepszą frekwencję osiągnęła klasa biologiczno-chemiczna 3D, której wychowawcą była p. Wiesława Kowalik.
Podczas uroczystości w auli prymusi oraz wyróżnieni uczniowie odebrali zasłużone dyplomy i nagrody. Ciepłe i motywujące słowa do uczniów skierowała Dyrektor Szkoły Małgorzata Iwankiewicz, zaś Maturzyści podziękowali całej społeczności szkolnej. Uroczystość uświetniły wspaniały występ Chóru LO nr XVII, świetnie wykonane utwory przez Paulinę Szlachcic, Justynę Frysztak i Joanna Gaj oraz zabawny spektakl „Matura” w wykonaniu uczniów klas teatralnych. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego życzyli starszym kolegom powodzenia i dobrych wyborów w życiu, a na osłodę i wzmocnienie- poczęstowali Ich czekoladkami. Uroczystość prowadzili Hanna Gamoń i Marek Homik, a nad całoscia czuwała opiekunka Samorządu Uczniowskiego p. Ewa Toporek-Niemczyk.
Wyróżnieni Maturzyści>>
Fotogaleria Anety Cymbały>>
Gratulujemy Absolwentom i życzymy sukcesów na maturze i na wymarzonych studiach!